Вторник 27 Октябрь 2020

Апрель 23, 2015

Боевые лягушки!

ФРАНЦIЯ ПОСТАЧАТИМЕ ДО УКРАЇНИ СИСТЕМИ РАДIОЗВ'ЯЗКУ Й ВЕРТОЛЬОТИ.

Державний концерн «УКРОБОРОНПРОМ» підписав нові угоди з французькими компаніями – світовими лідерами озброєнь. Стратегічні  домовленості у сфері військово-технічного співробітництва обох країн досягнуті у рамках робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Франції.

Фахівці ДГЗІФ «Укрінмаш» підписали контракт з французькою компанією Thales Communication & Security S.A.S на постачання для потреб Збройних сил України засобів тактичного радіозв’язку. З компанією Thales Systems Aeroportes S.A.  укладено Меморандум про взаєморозуміння відносно спільного проекту зі створення сучасного патрульного літака.

Також це підприємство уклало протокол з компанією Airbus Helicopters S.A.S. щодо постачання одномоторних вертольотів H125.

Нагадаємо, що з 4 липня 2014 року «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романов. За результатами його піврічної роботи концерн розпочав поглиблену співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. За період з липня по грудень 2014 року до списку міжнародних партнерів концерну додалося 20 нових країн.

УкрОборонПром

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × пять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram