Четверг 29 Октябрь 2020

Октябрь 16, 2015

Україна приєдналася до практичної фази найбільших в історії НАТО навчань Trident Juncture

188274

Український військовий літак буде залучений до відпрацювання спільних завдань з НАТО в рамках навчань.

Україна приєдналася до практичної фази найбільших в історії навчань Організації Північно-атлантичного договору (НАТО) Trident Juncture-2015, повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ (МЗС) України.
"Український військово-транспортний літак Іл-76МД протягом 19-28 жовтня буде залучений до відпрацювання спільних завдань з НАТО за сценарієм повітряної фази навчань на території Італії та Іспанії", - йдеться в повідомленні.

У МЗС підкреслили, що навчання Trident Juncture-2015 є найбільшими та найамбітнішими навчаннями НАТО протягом останнього десятиліття.

Вони будуть проводитися протягом жовтня-листопада в Італії, Португалії та Іспанії. У навчаннях візьмуть участь близько 36 тис. військовослужбовців з 30 країн світу. Метою навчань Trident Juncture є демонстрація підвищеного рівня боєготовності НАТО та її спроможності реагувати на нові виклики безпеки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре + один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram