Пятница 25 Сентябрь 2020

Октябрь 22, 2015

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що третій президент України Віктор Ющенко прийшов до влади незаконно.

Про це він заявив під час виступу на Міжнародному дискусійному клубі "Валдай" в Сочі.
putin_1

"Ющенко як прийшов до влади? В результаті третього туру голосування, який не передбачений в Конституції України. Активно це було підтримано західними країнами", - сказав президент Росії.
"Один раз зробили це, а потім ще раз у грубій формі повторили під час державного перевороту в Україні зовсім недавно", - додав Путін.
"І позиція Росії полягає не в тому, що ми боремося з вибором українського народу. Ми приймаємо будь-який вибір. Це дійсно братська для нас країна, братній народ, і я взагалі не роблю різниці між росіянами і українцями, але ми проти такої форми зміни влади. Вона погана взагалі, де б це не було у світі, а на пострадянському просторі неприйнятна абсолютно...", - сказав він.
"Треба прямо сказати, що у багатьох республік колишнього Радянського союзу немає ще традицій державності, не склалася стійка політична система. Треба дуже дбайливо ставитися до того, що є", - заявив Путін.
"Хіба ми були проти роботи з людьми, які навіть в результаті неконституційного третього туру прийшли до влади свого часу - пан Ющенко, Тимошенко? Ми працювали з ними, хоча вони вважалися абсолютно прозахідними політиками. Ми з ними зустрічалися, приймали, приїжджали до Києва. Так, сперечалися, іноді жорстко сперечалися з економічних питань, але співпрацювали", - продовжив він.
"Але як прийняти державні перевороти? Ви нам тут Ірак влаштуєте і Лівію влаштуєте!" - додав президент Росії.

Українська правда

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 14 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram