Пятница 25 Сентябрь 2020

Октябрь 23, 2015

Україна не погодилася на вмовляння Росії про зняття авіасанкцій

Із 25 жовтня набирають чинності санкції, які були введені стосовно російських авіакомпаній, що порушували законодавство України.
7987c57907b49e10

Авіасполучення між Україною і Росією припиниться з 25 жовтня, незважаючи на переговори сторін у Берліні. Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

"На численні прохання російської сторони сьогодні у Брюсселі в офісі Єврокомісії відбулися технічні консультації між Державіаслужбою України та Росавіаслужбою Росії. ... Незважаючи на ці консультації, з 25 жовтня набирають чинності санкції, які були введені стосовно російських авіакомпаній, які порушували законодавство України та проти яких ввела санкції Державіаслужба", - сказав міністр.

Нагадаємо, відповідно до рішення РНБО уряд України 25 вересня прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній «Аерофлот» і «Трансаеро» до України. Україна офіційно повідомила російські авіакомпанії про санкції.

Тим часом, РФ офіційно повідомила українським авіакомпаніям про закриття свого повітряного простору.

Після цього Україна оголосила про припинення повітряного сполучення з Росією з 25 жовтня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × пять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram