Четверг 24 Сентябрь 2020

Ноябрь 5, 2015

Спецслужби США: Катастрофа А321 могла бути викликана вибухом бомби

0,,18819380_303,00

Падіння російського лайнера А321 компанії "Когалимавіа" в Єгипті могло бути викликане вибухом бомби, яку заклали на борту прихильники "Ісламської держави" (ІД) або пов'язані з ними угруповання, вважають у Вашингтоні. "Виникає чітке відчуття, що це був вибуховий пристрій, розміщений в багажі або десь в літаку", - повідомив у середу, 4 листопада, телеканал CNN з посиланням на анонімне джерело в американських спецслужбах.

Такий висновок було зроблено на підставі останніх даних, що надійшли в розпорядження американської розвідки, у тому числі "моніторингу внутрішніх повідомлень терористичного угрупування" ІД, які відрізняються від їх публічної пропаганди. Ніяких офіційних заяв з приводу авіакатастрофи А321 представники спецслужб США на даний момент робити не збираються, підкреслюється в повідомленні CNN.
Єгипетські слідчі шукають сліди вибухівки
Водночас агентство Reuters повідомляє з посиланням на єгипетські джерела, що падіння літака А321 міг викликати вибух на борту. "Можна вважати, що це був вибух, але його причини поки залишаються незрозумілими", - повідомив співрозмовник агентства, наближений до єгипетської слідчої групи. Єгипетські експерти вивчають пісок з місця падіння літака, розраховуючи точніше визначити причини авіакатастрофи, якщо "будуть знайдені сліди вибухових речовин".
Раніше представники терористичного угрупування ІД поширили аудіозапис в інтернеті, беручи на себе відповідальність за авіакатастрофу і стверджуючи, що до неї причетний підрозділ ІД "Синайська провінція".

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 + двенадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram