Основные новости

ЄС ПРОДОВЖИТЬ ПІДТРИМКУ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОКУРАТУРИ, ЗОКРЕМА І ФІНАНСОВО – ТОМБІНСЬКИЙ

Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявив, що Євросоюз залишається відданим прихильником створення справжньої спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Україні.
x56190.jpg.pagespeed.ic._2fLUNMmrsTqHESddty3

ЄС готовий і далі сприяти процесу створення прозорої антикорупційної прокуратури в Україні, у тому числі у фінансовому плані, передає “Інтерфакс-Україна”.

Європейський дипломат прокоментував агенції “Інтерфакс-Україна” чутки про те, що ЄС відмовився фінансувати створення антикорупційної прокуратури.

Він заявив: “Делегація ЄС уважно продовжує контролювати процес створення незалежної антикорупційної прокуратури. У цьому контексті, ми підняли існуючі проблеми при загальному процесі відбору і очікуємо, що вони будуть вирішені”.

Томбінський підкреслив, що ЄС готовий і далі підтримувати процес, у тому числі шляхом фінансування процесу тестування. “Ми вважаємо, що така допомога сприятиме загальній прозорості процесу добору, а також професійному і надійному результату”, – підкреслив посол.

У цьому контексті зазначив він, інтерпретації деяких українських ЗМІ з приводу окремої листування між ЄС і комісією з відбору кандидатів є помилковими.

Залишити відповідь