Основные новости

Податкова реформа повинна відповідати зобов’язанням України перед МВФ, – посли “Великої сімки”

Посли вважають, що Кабмін “багато і конструктивно” працював над виконанням вимог МВФ протягом останнього року
164864

Податкова реформа повинна відповідати зобов’язанням України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це йдеться у заяві послів країн “Великої сімки” щодо реформ податкової системи України, оприлюдненій на сайті Посольства Великобританії в Україні.

“Посли країн “Великої сімки” у Києві вітають вже розпочаті обговорення щодо вдосконалення податкової системи України та її адміністрування. Ця система потребує реформ, а саме: спрощення процедур, зменшення корупції та забезпечення виконання своїх податкових зобов’язань фізичними особами та компаніями. Без цього нинішнє і майбутнє уряд не матимуть ресурсів для інвестування у розвиток і процвітання України в майбутньому”, – йдеться в повідомленні.

Посли “твердо вірять”, що будь-які зміни в податковій системі України мають стати наслідком чесних і відкритих обговорень між урядом, народними депутатами, українськими та міжнародними компаніями, які здійснюють свою діяльність в Україні. “Ці зміни повинні забезпечити фіскальну стабільність. Так само важливо, щоб ці зміни відповідали зобов’язанням України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ). На нашу думку, кожен законопроект, розглянутий у Верховній Раді, повинен це враховувати”, – йдеться в документі.

У заяві підкреслюється, що нинішній уряд “багато і конструктивно” працював над виконанням вимог МВФ протягом останнього року. “Ми вітаємо це і готові співпрацювати з парламентарями та урядом з метою виконання програми МВФ, що дозволить забезпечити більшу стабільність та створить умови для зростання економіки України”, – резюмували посли країн “Великої сімки”.

Нагадаємо, місія МВФ відвідає Україну після узгодження податкової реформи і підготовки проекту держбюджету-2016.

Залишити відповідь