Среда 28 Октябрь 2020

Ноябрь 6, 2015

Податкова реформа повинна відповідати зобов'язанням України перед МВФ, - посли "Великої сімки"

Посли вважають, що Кабмін "багато і конструктивно" працював над виконанням вимог МВФ протягом останнього року
164864

Податкова реформа повинна відповідати зобов'язанням України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це йдеться у заяві послів країн "Великої сімки" щодо реформ податкової системи України, оприлюдненій на сайті Посольства Великобританії в Україні.

"Посли країн "Великої сімки" у Києві вітають вже розпочаті обговорення щодо вдосконалення податкової системи України та її адміністрування. Ця система потребує реформ, а саме: спрощення процедур, зменшення корупції та забезпечення виконання своїх податкових зобов'язань фізичними особами та компаніями. Без цього нинішнє і майбутнє уряд не матимуть ресурсів для інвестування у розвиток і процвітання України в майбутньому", - йдеться в повідомленні.

Посли "твердо вірять", що будь-які зміни в податковій системі України мають стати наслідком чесних і відкритих обговорень між урядом, народними депутатами, українськими та міжнародними компаніями, які здійснюють свою діяльність в Україні. "Ці зміни повинні забезпечити фіскальну стабільність. Так само важливо, щоб ці зміни відповідали зобов'язанням України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ). На нашу думку, кожен законопроект, розглянутий у Верховній Раді, повинен це враховувати", - йдеться в документі.

У заяві підкреслюється, що нинішній уряд "багато і конструктивно" працював над виконанням вимог МВФ протягом останнього року. "Ми вітаємо це і готові співпрацювати з парламентарями та урядом з метою виконання програми МВФ, що дозволить забезпечити більшу стабільність та створить умови для зростання економіки України", - резюмували посли країн "Великої сімки".

Нагадаємо, місія МВФ відвідає Україну після узгодження податкової реформи і підготовки проекту держбюджету-2016.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × пять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram