Основные новости

Порошенко зробив різку заяву щодо недотримання Росією мінських угод

Президент переконаний, що Україна повинна продемонструвати свій відповідальний підхід в реалізації взятих на себе зобов’язань.
41_main

Президент України Петро Порошенко заявив, що Російська Федерація повинна відповісти за невиконання взятих на себе в рамках мінських угод зобов’язань. Про це він сказав на зустрічі з новообраними мерами міст в середу.

«Факт того, що агресор не виконує взяті на себе зобов’язання, не є для нас виправданням. Навпаки, потужність світової коаліції на підтримку України базується на тому, що ми – відповідальна країна, і агресор, який не виконує зобов’язання, повинен за це відповісти, в тому числі і через механізм санкцій», – наголосив він.

Порошенко переконаний, що Україна повинна продемонструвати свій відповідальний підхід в реалізації взятих на себе зобов’язань.

«У децентралізації, конституційних змін щодо децентралізації є і реальна децентралізація влади, і передача повноважень, і мир, який сьогодні як повітря потрібен Україні. Без політичного врегулювання, тільки хитким припиненням вогню ми миру не досягнемо», – сказав він.

Глава держави нагадав, що повинне відбутися виведення іноземних військ, відновлення контролю над кордоном і повернення українського суверенітету як у Криму, так і на Донбасі.

«Першим кроком до цього є зміни до Конституції в частині децентралізації та Україні потрібна ваша допомога, адже ви і ваші громади, ваші виборці в першу чергу зацікавлені в тому, щоб зміни відбулися і були імплементовані», – сказав він, звертаючись до мерів.

Як повідомлялося, за словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, наразі мирний процес на Донбасі опинився під загрозою зриву.

Нагадаємо,наприкінці жовтня Турчинов заявив про намір РФ зірвати мирний план щодо відведення озброєння.

Залишити відповідь