Основные новости

КМІС оприлюднив результати екзит-полів у шести обласних центрах

Опитування на виході з виборчих дільниць провели у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові та Павлограді.
9fbb4f5-385026325_628x420

Київ

Згідно з результатами опитування у столиці, чинний мер Віталій Кличко зберіг посаду, набравши 65% голосів. Його опонент Борислав Береза отримав 35%.

Дніпропетровськ

Екзит-пол віддав перевагу кандидату від партії УКРОП Борису Філатову – 62%. Юрій Вілкул отримав 38% голосів.

Запоріжжя

Переможцем під час опитування став самовисуванець Володимир Буряк – 55,9%, представник “БПП “Солідарність” Микола Фролов отримав 44,1%

Івано-Франківськ

Якщо результати підтвердяться, то мером міста став висуванець «Свободи» Руслан Марцінків з 56,7%, а представник “БПП “Солідарність” Ігор Насалик програв з 43,3%.

Луцьк

Результати екзит-полу у місті такі: Микола Романюк («БПП «Солідарність») – 56,5%, Олександр Товстенюк (УКРОП) – 43,5%.

Львів

Перемогу здобув чинний мер міста Андрій Садовий – 61,4% голосів. Представник “Свободи” та екс-віце-спікер парламенту Руслін Кошулинський набрав 38,6%.

Павлоград

Екзит-пол віддав перевагу висуванцю «Опозиційного блоку» Анатолію Вершині – 55,5% голосів. За представника УКРОПу та учасника АТО Євгена Тєрєхова проголосували 44,5% павлоградців.

За повідомленням організаторів, вибірка екзит-полу скрадалася із виборців, які проголосували на виборчих дільницях на території відповідного міста та є репрезентативною для кожного окремо узятого міста в цілому. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Як повідомлялося, другий тур місцевих виборів в Україні відбувся у 29 містах, де обирали мерів. Також нагадаємо, 25 жовтня не відбулися вибори місцевої влади у Маріуполі та Красноармійську на Донеччині. Верховна Рада ухвалила спеціальний закон, згідно з яким вибори у цих містах відбудуться 29 листопада.

Залишити відповідь