Основные новости

Італія не допустить втрати актуальності українського питання через ситуацію довкола Сирії – президент Італії

images (18)

КИЇВ. 19 листопада. Італія не допустить, щоб внаслідок ситуації довкола Сирії українське питання втратило свою актуальність. Про це заявив президент Італійської Республіки Серджіо Маттарелла під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, за інформацією прес-служби Глави держави.

“Серджіо Маттарелла підтвердив незмінність позиції італійської сторони щодо необхідності продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею мінських домовленостей.

Глава Італії зазначив важливість присутності України у Раді Безпеки ООН у цей нелегкий для України час. Він наголосив, що Італія не допустить, щоб внаслідок подій навколо Сирії українське питання втратило свою актуальність”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що П.Порошенко високо оцінив послідовну підтримку Італією територіальної цілісності та суверенітету України та подякував Італії за активну участь у роботі місії ОБСЄ в Україні.
Президент також висловив подяку за ратифікацію італійським парламентом Угоди про асоціацію України з ЄС, назвавши цей документ для України доленосним.

“Президент зазначив важливість для України подальшої підтримки з боку Італії у реалізації проєвропейської програми реформ, імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, а також лібералізації візового режиму ЄС для українських громадян”, – сказано у повідомленні.

Президент Італії наголосив на підтримці можливості пересування українців без віз в межах Європейського Союзу, особливо зважаючи на численну громаду українців в Італії.

Залишити відповідь