Основные новости

Єврокомісар Хан розпочав візит в Україну

12

Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Хан розпочав дводенний візит в Україну. Про це комісар ЄС повідомив у своєму Twitter.

Після прибуття до Києва, Хан потягом відбув до Львова.

Подорож на поїзді в Львів. З нетерпінням чекаю цього візиту в регіон, організовану послом ЄС Яном Томбінським і командою. У Львові я зустрінуся з місцевою і регіональною владою, візьму участь у конференції інвесторів, форумі з децентралізації і проведу зустріч зі студентами”, – зазначив єврокомісар.

Нагадаємо, Хан здійснить свій шостий візит до України 19-20 листопада. Під час перебування він зустрінеться з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, міським головою Львова Андрієм Садовим та головою обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

Так, 19 листопада,у Львові єврокомісар виголосить дві промови: під час львівського Дня інвестора та Форуму з питань децентралізації в Національному університеті імені Івана Франка.

Також в програмі візиту передбачається зустріч Хана із студентами Українського католицького університету, представниками місцевих громад, з якими єврокомісар обговорить питання пов’язані з децентралізації.

На останок, єврокомісар відвідає базовану у Львові компанію “Електрон”, яка займається виробництвом електроавтобусів.

У п’ятницю, 20 листопада, єврокомісар Хан візьме участь у роботі сьомої щорічної Асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Києві.

Залишити відповідь