Четверг 22 Октябрь 2020

Декабрь 1, 2015

Євросоюз має три стратегічні пріоритети у протистоянні російській агресії та допомоги Україні.

скачанные файлы (9)

Євросоюз має три стратегічні пріоритети у протистоянні російській агресії та допомоги Україні.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус на міжнародній конференції «Імплементація Мінських домовленостей і наслідки для санкцій відносно Росії» у вівторок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«На мою думку, існує три головні засади чинній стратегії. Перше, це Мінські домовленості. Вони не є ідеальним, але альтернативи їм немає. По-друге, це санкції. Ми не послабимо їх, але можемо продовжити. Наприкінці року нам потрібно мати єдність усередині Євросоюзу щодо цього, а також у партнерстві із США та Канадою. По-третє, це підтримка України», - розповів про своє бачення у протистоянні агресії РФ литовський міністр.

Він наголосив, що Україна з початку 2016 року потребуватиме більшої сталої підтримки з боку європейської сторони в умовах запровадження торговельних санкцій з боку Росії та початку функціонування поглибленої і всеосяжної ЗВТ з ЄС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 − 1 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram