Основные новости

Уряд вніс до Ради держбюджет-2016

yacenyuk_kanyuka

Кабінет міністрів України вніс до парламенту проект державного бюджету на 2016 рік.

Про це повідомив під час виступу у парламенті прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Сьогодні уряд вносить проект закону про держбюджет на 2016 рік”, – сказав він.

На сайті Верховної Ради інформація про реєстрацію проекту бюджету є, але текст документа поки що відсутній.

Крім того, прем’єр повідомив, що Кабмін затвердив проект податкової реформи і направив листа на ім’я президента з проханням внести проект реформи в парламент.

“Проект податкової реформи нами узгоджено, згідно з нашими домовленостями, які оголосив президент України, уряд учора ухвалив податкову реформу. Сьогодні податкову реформу направлено в парламент, а президент своїм листом звертається до парламенту розглянути законопроект за невідкладною процедурою. Ми також просимо, щоб проект був розглянутий і проголосований”, – наголосив Яценюк.

Нагадаємо, наприкінці грудня Міністерство фінансів представило основні розрахункові макропоказники проекту держбюджету на 2016 року: дефіцит бюджету – 3,7% ВВП, інфляція та підвищення соціальних стандартів – 12%, курс гривні на рівні близько 24 грн за долар і обсяг витрат на оборону – близько 100 млрд грн.

Доходи бюджету плануються на рівні 598,2 млрд грн, видатки – 674 млрд грн, граничний показник держборгу в розмірі 1,5 трлн грн за розрахункового обсягу ВВП в 2,26 трлн грн.

Залишити відповідь