Понедельник 26 Октябрь 2020

Декабрь 15, 2015

Україна і НАТО запустили два спільних проекти

1447787892-4788-nato

В Україні запустилися проекти з медичної реабілітації та логістики та стандартизації, які фінансуються з цільового фонду НАТО. Про це розповів глава представництва НАТО по зв'язках і взаємодії з країнами Центральної Азії Олександр Вінніков.

"Проект з логістики та стандартизації дозволить Україні привести інфраструктуру логістики, інформаційну систему, організаційну структуру до стандартів НАТО", - розповів він.

Представник НАТО також додав, що проект з медичної реабілітації передбачає надання допомоги пораненим військовослужбовцям, у тому числі їх протезування, а також поліпшення системи медичного забезпечення України.

Також він розповів, що в даний момент відновлено реалізація проекту з утилізації протипіхотних мін ПФМ-1.

"Проект передбачає знищення 3,3 млн мін. станом на грудень, вже утилізовано близько 330 тис. таких мін", - уточнив Вінніков.

Раніше повідомлялося, що Україна і НАТО підписали два документи про співпрацю. Програма партнерства спрямована на здійснення комплексної підтримки України у сфері стратегічних комунікацій, зокрема протидії російській пропаганді та інформуванні громадськості про події в Україні.

Крім того, в Україні повинні запрацювати п'ять трастових фондів НАТО на загальну суму 5,4 млн євро.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − 7 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram