Пятница 23 Октябрь 2020

Январь 19, 2016

Помічник держсекретаря США Френк Роуз перебуває з візитом у Києві

E78560EC-C524-4D61-81A6-06DA50A45C35_w640_r1_s

Помічник державного секретаря США з питань контролю над озброєнням, верифікації та дотримання міжнародних угод Френк Роуз уже зустрівся з секретарем РНБО Олександром Турчиновим.

У вівторок відбулася у Києві зустріч секретаря РНБО України Олександра Турчинова із помічником державного секретаря США з питань контролю над озброєнням, верифікації та дотримання міжнародних угод Френком Роузом.

У ході зустрічі сторони обговорили ситуацію на Донбасі та агресію Росії проти України, приділивши значну увагу питанню порушення Російською Федерацією міжнародних угод та зобов'язань, у тому числі щодо нерозповсюдження зброї.

Крім того, під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співпраці щодо відновлення системи колективної безпеки в Євроатлантичному просторі.

Крім цього, за повідомленням посольства США у Києві, помічник держсекретаря Роуз офіційно поновив лінію двостороннього зв'язку в рамках роботи Центру зі зменшення ядерної небезпеки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram