Вторник 27 Октябрь 2020

Январь 20, 2016

Сполучені Штати Америки і надалі допомагатимуть Україні у створенні Сил спеціальних операцій

12549089_545163715652890_2766876298188607780_n

Обговоренню подальших напрямків двостороннього співробітництва у сфері розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України була присвячена зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з Командувачем Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил США в Європі генерал-майором Грегорі Ленгейлом.

В ході зустрічі генерал армії України Віктор Муженко подякував за підтримку, яку США надають нашій армії на ниві створення нових для України Сил спецоперацій. Він також висловив зацікавленість у залученні іноземних радників та інструкторів до підготовки українських фахівців Сил спеціальних операцій.

Своєю чергою генерал-майор Грегорі Ленгейл підкреслив, що Україна незабаром матиме власну систему підготовки спецпризначенців, спираючись на власний бойовий досвід та особливості власної країни. США у цьому плані будуть всіляко допомогти у навчаннях і тренуваннях фахівців спеціальних операцій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − 8 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram