Суббота 31 Октябрь 2020

Январь 21, 2016

Давос: Україна та Туреччина посилять стратегічне партнерство

2DB8D5DD-12AC-4AF6-85F1-5886D74D8B7A_w640_r1_s

Президент України та прем'єр-міністр Туреччини у межах економічного форуму в Давосі домовилися посилити координацію дій для протидії зовнішнім загрозам. Також обговорено питання, пов'язані з економічною агресією Росії.

Президент Україні Петро Порошенко та прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу під час зустрічі в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі в середу, 20 січня, обговорили амбітний порядок денний стратегічного партнерства двох країн на 2016 рік. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті президента України.

Порошенко й Давутоглу обговорили ситуацію в чорноморському й близькосхідному регіонах і домовилися посилити координацію з метою протистояння загальним зовнішнім викликам і загрозам", - сказано в повідомленні.

Сторони також обговорили питання, пов'язані з економічною агресією Росії проти обох країн. На думку співрозмовників, запроваджені Російською Федерацією обмеження є не тільки безпідставними, але й суперечать нормам міжнародного права й зобов'язанням РФ у Світовій організації торгівлі.

Прем'єр-міністр Туреччини підтвердив незмінну підтримку його країною суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram