Четверг 29 Октябрь 2020

Февраль 9, 2016

На східних кордонах НАТО через дії Кремля розгорнуть 40-тисячну армію

Час реагування цих сил на загрози має вкладатися у два дні.
1448391578-5635

Військові дії Росії на території України спонукали НАТО розширити присутність на східних кордонах Альянсу. Про це заявив Генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг,

"Багато років ми бачили, як Росія інвестує у свої збройні сили та активно їх тренує. Але це вже не просто тренування, вона застосовує їх проти інших держав, змінюючи кордони в Європі, як це сталося з Грузією, а потім з Україною", – наголосив він.

Він підкреслив, що на східних кордонах буде розгорнуте угруповання швидкого реагування кількістю 40 тисяч військових, час реагування цих сил на загрози Альянсу має вкладатися у два дні.

Окрім того, він нагадав про порушення повітряного простору Туреччини та країн Балтії, які входять до НАТО, російськими літаками.

"Ми маємо відповідати новітнім викликам, тому НАТО посилює присутність у Туреччині та Литві, в тому числі на воді та у повітрі за рахунок Збройних сил США", – пояснив Столтенберг.

Додамо, раніше в НАТО дії Альянсу назвали "пропорційними та з метою оборони". Та заявили, що тримають відкритими канали для діалогу з РФ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram