Пятница 21 Февраль 2020

Февраль 12, 2016

Учасники переговорів у Мюнхені погодили припинення вогню у Сирії протягом тижня

syrias_long_destructive_civi_war_12

Також на зустрічі домовилися про доставку гуманітарної допомоги жителям країни.

Ключові учасники зустрічі в Мюнхені погодили план з припинення вогню у Сирії, а також домовилися про доставку гуманітарної допомоги жителям країни, які страждають через конфлікт.

"Узгоджено план припинення вогню в Сирії. Наша мета втілити його в життя протягом тижня", - заявив Держсекретар США Джон Керрі на підсумковій прес-конференції.

"Ми прийшли до розуміння, як припинити страждання невинних людей так скоро, як це можливо. Крім того, домовилися прискорити доставку гуманітарної допомоги та імплементацію режиму припинення вогню між ворогуючими сторонами", – написав Керрі у Twitter.

Керрі підкреслив, що режим припинення вогню не поширюється на представників "Ісламської держави" в Сирії, а також інші незаконні збройні формування.

Британський міністр закордонних справ Філіп Хаммонд, коментуючи результати зустрічі, зазначив, що закінчення боротьби буде успішним якщо Росія припинить підтримку з повітря армії Башара Асада, яка бореться з опозицією.

В переговорах щодо сирійського питання в Мюнхені брали участь кілька десятків країн, у тому числі США, Німеччина і Росія.

Як повідомлялося, за підтримки Росії війська Асада розвинули наступ на півночі Сирії та наблизились до кордону з Туреччиною.

Після цього глава Європейської Ради Дональд Туск заявив, що дії Росії в Сирії роблять і так погану ситуацію ще гіршою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать + восемь =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram