Воскресенье 27 Сентябрь 2020

Февраль 16, 2016

Україна та Туреччина домовились про спільне виробництво військової техніки та зброї

1455553916-7650

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов та директор Секретаріату оборонної промисловості Туреччини Ісмаїл Демір обговорили реалізацію спільних проектів у сфері ОПК.

Сторони детально обговорили питання співпраці в окремих проектах. Планують залучати сучасні технології виробництва військової техніки та зброї в різних галузях оборонпрому в межах українського та турецького ОПК. Також домовились створити робочі групи для їх реалізації. Про це УНІАН повідомили у прес-службі РНБО.

"Ми розглядаємо Туреччину як стратегічного партнера нашої держави", - сказав Турчинов і додав, що ще за результатами його візиту до Туреччини у січні було прийнято рішення про "тісну співпрацю оборонопромів обох держав".

У свою чергу Демір наголосив на важливості співробітництва між Україною та Туреччиною.

"Ми надзвичайно зацікавлені в співпраці з Україною та переконані, що це співробітництво буде дуже продуктивним. Вважаю, що об'єднавши зусилля, наші країни стануть сильнішими", - підкреслив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь − 5 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram