Вторник 27 Октябрь 2020

Февраль 25, 2016

Румунія надасть Україні нелетальне обладнання

Colaborarero-ukr

Румунська держава надасть безоплатно Збройним силам України матеріально-технічні засоби та нелетальне обладнання на 250 тисяч євро.

Румунії на сьогоднішньому засіданні затвердив Меморандум про підписання угоди про безоплатну передачу Кабінету Міністрів України рухомого майна, що перебуває у приватній власності румунської держави, у розпорядженні Міністерства оборони, - зазначається в поширеному в середу прес-релізі.

Румунія прийняла відповідне рішення у відповідь на запит української сторони, отриманий в лютому 2015 року, на тлі складної внутрішньої ситуації в Україні, а також через необхідність оснащення Збройних Сил України матеріально-технічними засобами та нелетальним обладнанням для оперативного відновлення боєздатності військ.

Угода, вартістю 1.122.151 леїв (приблизно 250 тис. євро), сприятиме поліпшенню технічного оснащення ЗСУ та зміцненню двосторонніх відносин в оборонній галузі. Вона буде підписана на території Румунії, представником Міністерства фінансів від імені румунської держави, а Міністерство оборони, через компетентні структури, покриє витрати на підготовку вантажу, охорону та перевезення, а також витрати на виконання митних формальностей.

Водночас А.Т."Ромарм", що підпорядковується Міністерству оборони, виконає митне оформлення експорту і передачі вантажу українському партнеру без стягнення за це комісії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 3 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram