Пятница 25 Сентябрь 2020

Апрель 3, 2016

В Одесу прибули турецькі військові кораблі

1387684_1414090

До Одеського порту прибули з візитом військові кораблі «Salihreis» та «Bartin» Військово-морських сил Туреччини. Екіпажі відпрацьовуватимуть ділове заходження разом з українськими моряками в рамках Зведеного плану заходів міжнародного співробітництва Міноборони України та ЗСУ на 2016 рік. Про це повідомили в прес-службі ВМС ЗС України.

Турецькі кораблі зустрічали командир Західної військово-морської бази МВС ЗСУ Олег Доскато, командир фрегату «Гетьман Сагайдачний» Денис Іванін, генеральний консул Туреччини в Одесі Джеміль Уфук Тогрул та аташе з питань оборони при посольстві Туреччини в Україні Мустафа Аслан.

На борту TCG «Salihreis» відбулося обговорення програми візиту кораблів, в якому з турецької сторони також взяли участь командир походу кораблів контр-адмірал Іскадер Йлдирим та командири кораблів.

Зазначимо, що 3 і 4 квітня всі охочі зможуть зайти на борт кораблів.

У Мармуровому морі 7 березня загін кораблів Військово-морських сил України у складі фрегату «Гетьман Сагайдачний» і судна розмагнічування «Балта» провів спільні навчання з фрегатом ВМС Туреччини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 4 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram