Основные новости

НАБУ підписало Меморандум з Антикорупційним бюро Польщі

365f51dacf6d31ea1c47996d2e82ea162ea8a8f0

КИЇВ. 12 травня. УНН. Представники Національного антикорупційного бюро України та Центрального антикорупційного бюро Республіки Польща підписали у Варшаві меморандум про співпрацю.

У відомстві зазначають, що підписаний меморандум передбачає обмін між країнами інформацією та досвідом у галузі виявлення та запобігання корупції, проведення розслідувань і розкриття корупційних злочинів.

“Ми вивчали досвід Польщі, Румунії, Австрії та інших країн, щоб визначити найкращу модель для боротьби з корупцією, яку можна застосувати в Україні. Переконаний, підтримувати тісні відносини з антикорупційними органами інших держав дуже важливо.
Адже корупційні схеми, які розслідують наші детективи, здебільшого не закінчуються в Україні”, — зазначив директор НАБУ Артем Ситник.
За словами Артема Ситника, переговори про підписання даного меморандуму велися ще з минулого року.

Так, в рамках співпраці НАБУ та ЦАБ домовилися про взаємне сприяння антикорупційним заходам, реалізацію спільних навчальних програм, робочих візитів, програм стажування, конференцій і семінарів, обмін експертами, а також відомостями про новітні науково-технічні розробки, інноваційні досягнення, комп’ютерні програми.

Залишити відповідь