Четверг 22 Октябрь 2020

Май 13, 2016

Україна та Туреччина домовилася про співпрацю в атомній енергетиці, - Зубко

zubko_slypachuk

Україна та Туреччина домовилися про співпрацю у сфері атомної енергетики, авіабудування і розвитку транзитних коридорів. Про це повідомили у прес-службі Мінрегіону.

“Ми домовились про українсько-турецьке партнерство в авіабудуванні і розвитку космічних технологій. Разом із Туреччиною Україна готова розробляти й виробляти нові пасажирські й транспортні літаки на базі ДП „Антонова“. Зокрема, це розробка та виробництво пасажирського літака TAN - 158 на базі літака АН-158; транспортного літака для Турецької сторони на базі літака АН-178; літака для Турецької сторони на базі літака АН-70”, - зазначив Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, сторони домовилися про надання Україною Туреччині консультаційних послуг щодо безпеки АЕС, підготовку усіх категорій персоналу АЕС, стажування в Україні турецьких студентів та аспірантів.

Г.Зубко також зазначив, що сторони домовилися про створення максимально сприятливих умов для двосторонніх транзитних перевезень, зокрема для транспортування турецьких товарів через територію Україну до Польщі, Словаччини, країн Скандинавії.

“Наступні кроки співробітництва - запровадження єдиної накладної між портами України та Туреччини. Наразі сторони узгоджують тарифні та технологічні умови перевезень”, - зазначив Геннадій Зубко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать − 13 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram