Основные новости

Порошенко присвоїв Джамалі звання народної артистки

Глава держави назвав перемогу співачки фантастичною.
20268361e0c28b2f267fdecb7d4ad347_1463419508

Президент України Петро Порошенко присвоїв звання народної артистки України співачці Джамалі. Про це в Twitter повідомив речник глави держави Святослав Цеголко.

“Це фантастична перемога. Ти зробила щасливими величезну кількість людей”, – сказав глава держави, вручаючи артистці почесну нагороду під час зустрічі, інформує прес-служба президента.

Порошенко наголосив, що її перемога нині має надзвичайне значення як для українського народу загалом, так і для кримських татар зокрема. Адже тепер про трагічну історію кримськотатарського народу 72-річної давнини та анексію Криму сьогодні, про події в Україні знають і говорять не лише дипломати, а й пересічні люди.

“Фактично на підтримку України піднявся весь світ і сьогодні приємно, що це не просто підтримка абстрактної України, а підтримка України і Криму, кримськотатарського народу. Твоя пісня, яка розказує про історію твоєї бабці, її маленьку донечку, історію твого народу – це все так чіпляє за серце, що ти просто не можеш не підтримати, не проголосувати, не стати учасником великого процесу звільнення Криму”, – сказав президент зазначивши, що також, разом із дружиною і родиною, дивися трансляцію фіналу і вболівав за Джамалу.

На переконання глави держави, все це сприятиме швидшому поверненню українського суверенітету на півострів.

“Можу сказати, що ти зробила величезний внесок у те, щоб зараз питання Криму було знову на перший шпальтах”, – підкреслив Порошенко, звертаючись до Джамали.

Президент також повідомив, що доручив Міністерству закордонних справ порушити перед ЮНІСЕФом питання про присвоєння Сусані Джамаладіновій почесного звання Посла доброї волі ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь