Понедельник 28 Сентябрь 2020

Июнь 7, 2016

Україна приєдналася до угоди бойової тактичної групи Вишеградської четвірки

24_main

Українські військовослужбовці продовжать нести бойове чергування у складі бойової тактичної групи (БТГ) з військовими з Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Міністерство оборони України приєдналося до Технічної угоди країн Вишеградської четвірки щодо співпраці в рамках бойової тактичної групи. Про це йдеться в повідомленні прес-служби місії України в ЄС.

«6 червня в Брюсселі відбулося підписання Ноти про приєднання Міноборони України у Технічній угоді між Міністерством національної оборони Польщі, Міноборони Словаччини, Угорщини і Чехії щодо їх співпраці в рамках бойової тактичної групи Євросоюзу, сформованої країнами Вишеградської четвірки», - йдеться в повідомленні.

Підписання документа ознаменувало завершення нормативно-правового врегулювання досягнутих раніше домовленостей, згідно з якими українські військовослужбовці будуть нести бойове чергування у складі Вишеградської четвірки.

В першому півріччі 2016 року українські військовослужбовці брали участь в оперативному чергуванні групи ЄС «Хелброк» і Вишеградської четвірки спільно з військовими з Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Глава МЗС України Павло Клімкін раніше повідомив, що Вишеградська четвірка має намір надавати повну підтримку лібералізації візового режиму для України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − пятнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram