Четверг 29 Октябрь 2020

Июнь 21, 2016

Канада й надалі підтримуватиме Україну, – Джастін Трюдо

1j5jk

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час свого візиту в Україну зосередиться на економічних питаннях та проектах із підтримки нашої держави.

Про це сам Трюдо повідомив під час виступу на канадсько-українському бізнес-форумі.

«Через 3 тижні, 11 липня, я здійсню свій перший офіційний візит до України. Під час візиту ми зустрінемося із президентом та прем’єр-міністром України для обговорення ключових проблем, що постають перед нашими економіками. Я також ще раз підтверджу нашу тривалу підтримку українського народу», - сказав Трюдо.

За його словами, Канада також працює над поглибленням своїх стосунків із Україною для забезпечення взаємного економічного зростання.

«Ми також працюємо над поглибленням наших комерційних зв’язків у намаганні створити робочі місця, посилити середній клас та забезпечити зростання канадської та української економік», - наголосив прем’єр-міністр.

Він додав, що з нетерпінням очікує на візит, оскільки хоче «продовжити чудову роботу своїх попередників із розбудови теплих стосунків між двома державами».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram