Основные новости

Джон Кері подякував Президентові Петру Порошенку та його команді

13614919_854074494737419_2633707028570505262_n

“Завдяки важким рішенням, які прийняв Президент Порошенко, економіка в Україні зростає”, – відзначив Джон Керрі. Держсекретар наголосив на створенні нової поліції, нового Національного антикорупційного бюро та підвищенні прозорості в урядуванні, конституційних змінах щодо системи правосуддя, реформі державної служби, проведенні інших реформ та значних позитивних зрушеннях в енергетиці.

Джон Кері подякував Президентові Петру Порошенку та його команді за наполегливість та відданість реформам і відзначив позитивні зміни в системі Генеральної прокуратури, проведенні серйозної антикорупційної діяльності, руйнуванні олігархічного ярма, зміцненні банківської системи та поліпшенні інвестиційного клімату в Україні.

“У будь-якій країні світу, в будь-який час – це величезний порядок денний і величезні досягнення. Але враховуючи ситуацію і певні виклики з точки зору безпеки у вашій країні – це вражає навіть більше, доводячи досягнення українського народу. Україна безперечно просувається вперед”, – сказав Джон Керрі під час прес-конференції.

http://www.president.gov.ua/news/zustrich-petra-poroshenka-ta-dzhona-kerri-ukrayina-bezperech-37579

Залишити відповідь