Основные новости Рекомендую

Все буде добре!

74848

1. ‪Україна та Канада в понеділок підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі.

2. Після підписання Угоди про Зону вільної торгівлі між Канадою та Україною, ввечері підписали важливий Меморандум між Укрзалізницею та канадською компанією Bombardier. Згідно з цим документом, в Україні буде створено спільне підприємство з виробництва рухомого складу для залізниці – повідомив на своїй сторінці у ФБ міністр інфраструктури Володимир Омелян.

3. ‪Єврокомісія найближчими днями виділить Україні 15 млн євро на програму з боротьби з корупцією.

4. Європейський Союз має намір виділити Україні EUR90 млн на реформу державної служби, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

5. Експерти місії Сполучених Шитатів Америки пообіцяли розробити рекомендації щодо реформування української митниці протягом тридцяти днів.

6. ‪Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг відзначив успіхи України в проведенні реформ, зокрема він оцінив результати модернізації в оборонній сфері.

7. Відносини Північноатлантичного альянсу та України переходять з рівня “відповіді на кризу” на рівень довготривалого партнерства, метою якого є розбудова міцних Збройних сил України за стандартами Альянсу. Про це сказав речник Державного департаменту США Джошуа Бейкер.

8. Рішення щодо безвізового режиму між Україною і Європейським Cоюзом буде прийнято восени, заявив комісар Європейського Cоюзу з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан.

9. Україна ініціює обговорення питання створення єдиного економічного простору з країнами Східного партнерства (Україна, Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія та Азербайджан). Про це прес-конференції повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

10. Порошенко: Україна виконала 95% політичних і 100% безпекових зобов’язань в рамках Мінських угод. Тепер Росія має припинити вогонь, вивести війська, важку артилерію, ракетні установки та танки.

11. Україна 9 липня відновила припинений з початку липня імпорт природного газу з Угорщини.

12. За шість місяців 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року доходи до місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) зросли на 48,5% або на 21,2 млрд грн.

За матеріалами Денис П’ятигорець.

Залишити відповідь