Основные новости

“Антонов” домовився виробляти “Мрію” спільно з Китаєм

167088

Українське держпідприємство “Антонов” домовилося із китайською Aerospace Industry Corporation of China (AICC) про спільне виробництво літака Ан-225 “Мрія”. У повідомленні на сайті концерну “Укроборонпром”, до складу якого і входить авіабудівна компанія, у середу, 31 серпня, зазначається, що підписані напередодні контракти передбачають випуск другого, модернізованого, екземпляра літака та поставку його AICC.

“Ми продаємо другу “Мрію”, яка буде збиратись в нас”, – вказали представники “Антонова” на офіційній сторінці українського виробника у соцмережі Facebook.

На другому етапі планується створення спільного серійного виробництва легендарного літака у Китаї. Майбутня збірка Ан-225 у КНР здійснюватиметься за ліцензію “Антонова”. “Обидва етапи будуть реалізовані за умовами окремих контрактів”, – зазначили на державному підприємстві.

Ан-225 “Мрія” є найбільшим та найпотужнішим транспортним літаком у світі, розробленим у Києві. Літак має максимальну споряджену масу у 640 тонн, що також є світовим рекордом.
Нещодавно знімальна група DW злітала з “Мрією” до Австралії та задокументувала політ.

Залишити відповідь