Основные новости

Генпрокуратура Нью-Йорка зацікавилася фондом Трампа

151211140541_trump_1_624x351_ap_nocredit

Генеральна прокуратура штату Нью-Йорк проводить розслідування діяльності благодійного фонду Дональда Трампа, який претендує на посаду президента США.

“За словами глави відомства Еріка Шнайдермана, прокуратура перевіряє роботу фонду на відповідність законам штату. Причиною перевірки він назвав підозри прокурорів у проведенні фондом неприпустимої для некомерційних структур діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Шнайдерман не уточнив, про яку саме діяльність йдеться. Раніше пресу схвилювали повідомлення про виплату Трампом коштів прокурору штату Флорида у 2013 році. Платіж був проведений через благодійний фонд мільярдера.

Критики Трампа не виключали, що виплату можна розцінити як хабар. Прокурор Флориди Пем Бонді тоді розглядала можливість порушити справу щодо програми бізнес-тренінгів “Університет Трампа”, що закрилася 2010 року після численних скарг на неї.

Бонді відмовилася порушувати справу. Вона підтверджує факт отримання коштів від Трампа, однак наполягає, що вони не мають жодного відношення до прийнятого нею рішення і призначалися для її підготовки до чергових виборів генпрокурора штату.

Залишити відповідь