Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтверджує, що Альянс отримав запрошення української сторони на адресу постійних представників Північноатлантичної ради відвідати Україну та вивчає можливості здійснити цей візит
Про можливий візит до України Єнс Столтенберг повідомив на прес-конференції у Брюсселі.
Генсек наголосив, що Україна є дуже близьким партнером НАТО. “Ми тільки отримали запрошення відвідати Україну, щоб Північноатлантична рада могла відвідати Україну. Ми дуже вдячні за це запрошення. Ми вивчаємо наш графік, коли це може відбутися. Ми можемо посприяти цьому. Остаточне рішення ще не прийнято, але ми вивчаємо можливості, щоб здійснити цей візит”, – заявив Столтенберг.
Він наголосив, що Альянс продовжить підтримку України. “Ми забезпечуємо сильну політичну підтримку України, зокрема суверенітет і територіальну цілісність України, і також забезпечуємо практичну підтримку. Ми допомагаємо Україні модернізувати її Збройні сили, впроваджувати реформи, і також багато різних членів НАТО забезпечують різного роду підтримку для України”, – сказав Столтенберг.