Основные новости

Борис Джонсон пообіцяв посилення санкційного тиску на Росію

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив, що Великобританія підтримує посилення санкційного тиску на Росію. “Не можна допустити продовження агресії Росії, яку ми бачили (в Україні – Ред.). Ми ніколи не визнаємо анексію Криму. Ми думаємо, що тиск на Росію має бути посилено, а не навпаки”, – сказав Джонсон у середу, 1 березня, на спільній із міністрами закордонних справ України Павлом Клімкіним та Польщі Вітольдом Ващиковським прес-конференції в Києві.

Джонсон також додав, що в Україні спостерігається позитивний прогрес у реформах. “Ви досягли певних успіхів, економіка починає вже повертатися на належні рейки, і саме це можна показати людям, і саме цим можна їх заохотити підтримувати свій уряд”.

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, своєю чергою, допустив можливість альтернативного “нормандському” та “мінському” форматам для переговорів щодо врегулювання на Донбасі. “Обидва цих формати принесли трохи позитивних змін. “Мінський” і “нормандський формат” зупинили повномасштабну війну та повномасштабний конфлікт між Україною і Росією, але обидва ці формати не розв’язали проблему, не принесли миру між двома країнами, – зазначив Ващиковський. – Європа повинна надати розширений формат, щоб допомогти Україні позбутися проблем, створених російською агресією”.

Водночас Ващиковський не уточнив, яким саме може бути новий формат переговорів. Раніше він виступав за залучення США, без яких “не вдалося розв’язати жоден конфлікт в Європі в двадцятому столітті”.

One thought on “Борис Джонсон пообіцяв посилення санкційного тиску на Росію

Залишити відповідь