Основные новости

У НАТО висловилися про потребу “гібридного стримування” Росії

Заходу потрібна загальна стратегія для активізуації протидії російським кібератакам, пропаганді і політичним агітаціям.

Заступник командувача об’єднаними силами НАТО в Європі британський генерал Адріан Бредшоу закликав альянс активізувати протидію російським кібератакам, пропаганді і політичній агітації.

За словами генерала, заходу потрібна загальна стратегія, щоб протистояти цим загрозам (Москва свою причетність до кібератаки заперечує). Бредшоу заявив, що відповіддю на так звані “гібридні методи ведення війни” має стати “гібридне стримування”. Як приклад він навів, зокрема, економічні санкції відносно Росії.

Крім того, вважає Бредшоу, потрібно забезпечити російськомовне населення країн Балтії джерелами інформації, що представляють альтернативу російському державному телебаченню.

Бредшоу висловив думку, що поведінка Росії на міжнародній арені пояснюється тим, що президент Владімір Путін “захищає власну владу”. При цьому ймовірність військового зіткнення Росії і НАТО Бредшоу оцінив як низьку.

Разом з тим, за його словами, “дуже невеликий ризик залишається, і оскільки його наслідки можуть бути катастрофічними, необхідно займатися цими проблемами”.

Залишити відповідь