Основные новости

ЄС готовий розширити торговельні преференції для України

Ухвалити рішення щодо надання Україні Євросоюзом додаткових торговельних преференцій пообіцяли українському урядовцю в Європейському парламенті.

Європейський Союз готовий надати Україні додаткові торговельні преференції. Про це йдеться в поширеному в четвер, 2 березня, в соціальній мережі Twitter повідомленні міністерства економічного розвитку й торгівлі (МЕРТ) України.

За інформацією українського відомства, відповідне запевнення надав голова комітету з міжнародної торгівлі Європейського парламенту Бернд Ланґе (Bernd Lange) під час зустрічі з першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівом, який водночас обіймає посаду міністра економічного розвитку й торгівлі. Зустріч відбулась в Брюсселі.

У вересні 2016 року Єврокомісія схвалила рішення про розширення торговельних квот для України. У результаті їхньої дії обсяг експорту кукурудзи збільшиться на 650 тисяч тонн, ячменю – 350 тисяч тонн, пшениці – 100 тисяч тонн. За даними міністерства аграрної промисловості й продовольства розширення експорту до ЄС дозволить одержати Україні додатково 200 мільйонів доларів доходів.

Залишити відповідь