Суббота 19 Январь 2019

Март 14, 2017

УРЯД США НАДАСТЬ $ 54 МЛН НА РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ І ДЕМОКРАТІЇ

Кошти будуть скеровані на збезпечення звітності уряду перед українцями.

Україна отримає від Сполучених Штатів 54 млн. дол технічної допомоги для забезпечення стабільного економічного зростання, демократії та верховенства права. Відповідна угода була підписана міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим і регіональним директором USAID Сюзан Фріц.

За словами Кубіва, кошти будуть скеровані на розвиток енергетичної сфери, верховенство права та на розвиток звітності уряду перед українцями.

"Сьогодні ми говоримо про додаткову технічну допомогу в розмірі 54 млн дол., що свідчить про тісну співпрацю наших урядів. ... Стоїть питання використання коштів. Перше – це енергетична сфера, другий напрямок – верховенство права, третій напрямок – розвиток звітності уряду перед громадянами України", – сказав міністр економрозвитку.

Зазначається, що загальний обсяг технічної допомоги за цією програмою з урахуванням додатково виділених коштів збільшився до 123 млн дол.

Нагадаємо, щоб покращити взаємодію органів влади з громадянами України, Естонія допоможе реалізувати проект "Підтримки електронного уряду для децентралізації в Україні". В рамках цієї програми Україна отримає 5,7 млн дол. на розвиток е-урядування в нашій державі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

6 − пять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram