Основные новости

У сенаті США виступають за посилення санкцій проти Росії

«Українці та весь світ розуміють, яку загрозу становить російська агресія. Ми повинні посилити, а не послабити санкції проти Росії. І президент США Дональд Трамп, формуючи політику щодо Росії, зобов’язаний працювати з Конгресом, який добре знає своїх ворогів та їхню поведінку», – заявив американський сенатор-демократ Шаред Браун.
Колега Брауна, сенатор Майк Крейпо вважає, що послаблення санкцій стосовно Росії дасть їй «ліцензію на подальші порушення».

«Рішення послабити чи скасувати санкції було б ознакою слабкості Сполучених Штатів, ─ заявив сенатор Кріс Ван Голлен. ─ Ми повинні не лише не допустити пом’якшення санкцій, навпаки ─ ми повинні рухатись вперед і ввести нові санкції. Ми повинні прийняти закон, який не дозволить президенту США послабити санкції проти Росії», ─ висловив переконання сенатор.

Крім того, Ван Голлен підтримує надання Сполученими Штатами допомоги Україні: «Нам тільки залишилося визначитися із формою цієї допомоги», ─ зазначає він.

Сенатор Хайді Хайткемп закликає дати Росії зрозуміти, що вона несе відповідальність за анексію Криму і втручання в американські вибори: «Ми хочемо надіслати чіткий меседж Росії, і найважливіше, що ми можемо зробити ─ ввести жорсткі заходи за поведінку, яку ми бачили в Криму чи стосовно наших виборів», ─ наголосила вона.
Експерт Фонду захисту демократій Ерік Лорбер вважає, що ефективним кроком у боротьбі з агресією РФ буде відключення російської фінансової системи від американської.

Залишити відповідь