Основные новости

У Вашингтоні сьогодні відбудеться перша зустріч Трампа і Меркель

Очікується, що в центрі переговорів будуть питання економіки і торгівлі, також лідери мають обговорити Росію і Україну.

У Вашингтоні в п’ятницю, 17 березня, відбудеться зустріч президента США Дональда Трампа і канцлера Німеччини Ангели Меркель. Візит був перенесений з вівторка на п’ятницю через потужний сніговий циклон у США..

Раніше вони не зустрічалися – тільки говорили по телефону в січні, незабаром після вступу Трампа на посаду президента США.

Перед відльотом до США Меркель заявила, що готується до зустрічі “з цікавістю” і відчуває радість від того, що вона відбудеться. “Завжди краще говорити один з одним, ніж один про одного” – сказала канцлер.

Трамп критикував рішення Меркель відкрити кордони для біженців влітку 2015 року. Меркель, у свою чергу, критикувала введений президентом США мораторій на в’їзд біженців в США (який згодом був скасований судом).

Очікується, що в центрі переговорів будуть питання економіки і торгівлі. Трамп раніше заявляв про необхідність підвищення мит, зокрема, на експорт автомобілів з Німеччини в США. Меркель супроводжують керівники провідних німецьких компаній.

Крім того, лідери обговорять питання зовнішньої політики – в тому числі, як очікується, Росію і Україну. Як повідомляло агентство Reuters з посиланням на джерела, Трамп має намір попросити у Меркель поради про те, як вести справи з Владіміром Путіним.

Залишити відповідь