Основные новости

Європарламент схвалив надання безвізу Україні

Порошенко привітав усіх представників влади, присутніх під час форуму, та весь український народ з цією подією

Європейський парламент 521 голосом підтримав надання українцям права на безвізові поїздки до країн ЄС.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час Київського безпекового форуму.

«Щойно надійшла новина, 521 голос в Європейському парламенті «за» безвізовий режим з Україною»,- сказав Порошенко.

Він привітав з таким рішенням екс-премєр-міністра Арсенія Яценюка і діючого прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Учасники форуму зустріли інформацію аплодисментами.

Як відомо, 6 квітня, Європейський парламент розглядає питання щодо надання Україні безвізового режиму. Відповідна ініціатива вказана в порядку денному Європарламенту.

Нагадаємо, 5 квітня в Європарламенті відбулися дебати з приводу безвізового режиму для України. Під час дебатів більша кількість депутатів виступила за безвіз для України, наголосивши, що Україна виконала всі умови.

Зокрема, депутат Європарламенту від Німеччини, член Комітету у закордонних справах Міхаель Галлер заявив, що Україна втілила не лише технічні, а й політичні зміни. Він наголосив, що реформи втілюються повільно, але варто враховувати бойові дії на сході країни.

Депутат Європарламенту від Нідерландів Беатрікс фон Сторк пригадала Порошенку його майно та документи про офшори, які були опубліковані під час скандалу PanamaLeaks. Сторк зауважила, що в Україні високий рівень корупції.

Депутат від Польщі Міхал Боні виступив за надання Україні безвізу, пояснивши тим, що Україна змінюється на краще і здійснює реформи в умовах війни.

Залишити відповідь