Понедельник 26 Август 2019

Апрель 12, 2017

У Британії заговорили про втручання іноземних держав у процес голосування щодо Brexit

Парламентська комісія Британії підготувала звіт про причини збоїв сайту для реєстрації голосування.

Іноземні держави могли втрутитися у процес голосування на референдумі про вихід Великої Британії з Євросоюзу. Такого висновку, повідомили у виданні The Guardian у вівторок,12 квітня, дійшла парламентська комісія, яка розслідувала причини збоїв у роботі сайту, на якому британські піддані реєструвалися для участі в референдумі.

У звіті парламентської комісії йдеться, що причиною поломки сайту стала DDoS-атака, яка, на думку комісії, свідчить про спроби втручання в хід референдуму іноземних держав.

Про які саме держави йдеться, у звіті не вказано, але відзначається, що у Росії і Китаю є досвід проведення кібератак, «заснованих на розумінні психології мас і навичок використання окремих особистостей».

Зазначається, що 7 червня 2016 року урядовий сайт Британії за 100 хвилин до припинення реєстрації виявився недоступним. Спочатку було оголошено, що сайт не витримав навантаження через велике число охочих зареєструватися для участі в референдумі.

Реєстрація була продовжена, проте існували побоювання, що кілька десятків тисяч жителів Великої Британії через збій не змогли скористатися правом голосу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать + два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram