Воскресенье 9 Август 2020

Апрель 19, 2017

Міжнародный суд ООН визнав свою юрисдикцію по справі "Україна проти росії"

Міжнародный суд ООН визнав свою юрисдикцію по справі "Україна проти росії" своїм першим, поки що проміжним рішенням.

Суд прийняв до уваги наші аргументи, тобто правові рішення, які приймали наші фахівці, були ефективними. Ми представили цю справу в контексті Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму. Країна-агресор вийшла майже з усіх міжнародних угод, які підпадають під розгляд Суду, а з цієї не може, тому що на ній зав'язана їх сирійська авантюра, їхній вдаваний міжнародний вплив, і наші цим вдало скористалися. Щодо другої частини справи, що стосується Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, то суд також визнав, що Україна виконала необхідні умови, зокрема, щодо попередніх досудових консультацій з протилежною стороною.

Чекаємо на оприлюднення тимчасових заходів, які суд накладе як зобов'язання. Доречі, цей епізод мені дуже сподобався при розгляді. Доповідач від нашої сторони обгрунтовував приблизно так: нема потреби доводити присутність на Сході України російських військ, якщо, як вони заявляють, їх там немає, то їм же нескладно буде виконати вимогу не поставляти їм озброєння й фінансування?
Навіть із гумором це прозвучало.

Щоб там не було далі, можемо стверджувати, що сьогодні сталася наша перша перемога на новому для України фронті. Тут є внесок дуже багатьох людей із різних державних та волонтерських структур, просто наших громадян, слід подякувати всім, хто працював над збором доказів, підготовкою позову та іншими напрямами, робота кожного є цінною, разом вдалося зробити велику справу.

Але ще більше роботи в нас попереду, тож не розслабляємось

Екатерина Яресько

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − 15 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram