Пятница 21 Февраль 2020

Апрель 19, 2017

Парламент Британії погодився на позачергові вибори 8 червня

Палата громад парламенту Великої Британії схвалила урядовий законопроект про проведення позачергових виборів 8 червня.

Про це повідомляє ВВС.

Пропозицію щодо проведення виборів 18 квітня подала британський прем’єр Тереза Мей. Законопроект підтримали 522 депутати, проти проголосували лише 13 депутатів.

За словами Мей, необхідність проведення дострокових парламентських виборів зумовлена тим, що парламент залишається розділеним щодо питання виходу країни з Європейського союзу.

Мей, яка у 2016 році заявляла, що жодних дострокових виборів не буде, вчора пояснила, що змінити точку зору її змусили "політичні ігри та протиріччя в парламенті".

Як відомо, Мей очолила уряд без участі у виборах, після відставки колишнього лідера консерваторів Девіда Кемерона. Британські ЗМІ зазначають, що через дострокові вибори прем’єр хоче отримати тверду підтримку власної Консервативній партії.

За даними соціологічних опитувань, консерватори зараз мають величезну перевагу над лейбористами і особистий рейтинг Мей також доволі високий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 3 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram