Основные новости

путін вже на шляху до Гааги

Відразу зазначу – зради немає, а Лана ЗЕРКАЛЬ молодець. І тепер ВСІ силові структури і всі причетні компетентні органи зобов’язані потроіти зусилля, аби допомогти нашим представникам в суді в ході процесу дотиснути РФ , як країну, що фінансує тероризм.

У вівторок ми коротко бачилися з Lana Zerkal, вона збиралася на літак до Нідердандів, і ми говорили виключно про майбутнє рішення. І я захоплююся витримкою і залізними нервами Лани.

Щодо рішення . Ми отримали перший судовий вердикт, яким визнані безчинства РФ в Криму. Вимогу негайно дозволити діяльність вердикту. Вимогу дозволити вільне використання украінськоі, а отже українських ЗМІ і шкіл.

Щодо тероризму.

Перше. Суд ООН закликав РФ виконувати мінські угоди. І тепер в наступних засіданнях суду украінська сторона надасть всю інформацію про щоденне порушення режиму тиші, про поставки зброі і техніки ( і це не вдастся списати на гумконвоі, як би Кремль не намагався ), про кожного незаконно утриманого заручника, про вбитих і закатованих, про всіх моторол і гіві, з російськими паспортами, що тероризували і тероризують украінський Донбас. Ниншішнє рішення є проміжним , важливим в ньому є наступне :

– вдалося переконати суд підтримати українську позицію, що події на Донбасі підпадають під Конвенцію про заборону фінансування тероризму! Це надважливо для всіх подальших слухань по цій справі! На жаль, цього свого часу не вдалося Грузії.

Щодо рішення Суду про недостатність доказів, то тут Суд визначив, що на цій стадії процедури Україна не надала Суду доказів , які б визначили остаточне рішення. Суд очікує від сторін роботи над повним виконанням Мінського пакету заходів.

Суд зазначив , яких додаткових доказів потребує, і які украінська сторона надаватиме протягом слухань. В тому числі і в першу чергу щодо порушення Мінських угод. ( це всім іх критикам- ви тільки уявіть, що в нас не було б цих угод, на що б ми зараз посилалися, на порушення яких пунктів).

Так що попереду робота, це непроста історія – довести Путіна до Гааги. Але він вже на шляху до неі.

Допоможемо дійти швидше.

Iryna Gerashchenko

2 thoughts on “путін вже на шляху до Гааги

Залишити відповідь