Пятница 18 Январь 2019

Май 10, 2017

Президент України зустрівся з представниками Конгресу США

Прес-служба українського президента повідомила про зустріч Петра Порошенка з представниками Конгресу США.

До складу представників Конгресу, які приїхали делегацією да України, входили: Датч Рупперсбергер, Кенні Марчант, Клей Хіггінс, Кетлін Райс, Майкл Мак-Кол, Марта Максаллі, Вілл Херд.

Під час зустрічі президент України щиро подякував американським друзям за їхню підтримку України в ситуації російсько-українських взаємин, за допомогу у зміцненні оборонної здатності нашої країни, а також за слушні поради щодо реформування. Не забувся Порошенко й розповісти американським колегам про стан справ на Донбасі.

Крім цього, представники Конгресу наголосили на необхідності посилення санкцій щодо Російської Федерації. Потрібно застосовувати жорстокіші методи до того часу, поки Росія не виконає всі Мінські домовленості, поверне Україні Крим та відновить територіальну цілісність нашої країни.

Також, під час зустрічі були узгоджені домовленості щодо продовження допомоги Україні у сфері оборони, для того, щоб Україна зуміла противостояти своєму агресивному сусіду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + 13 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram