Основные новости

До України зайшов ще один міжнародний газовий трейдер

Основним ліцензованим видом діяльності компанії DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом.

Міжнародний трейдер DufEnergy (Швейцарія) в кінці квітня заснував в Україні свою дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами DufEnergy Ukraine (Київ).

Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, передає OilNews.

Засновниками DufEnergy Ukraine виступають DufEnergy Trading SA (Швейцарія) і DufEnergy SA (Люксембург). Директором представництва призначена Зоя Головіна.

Основним ліцензованим видом діяльності DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом. Крім того, в української дочки є виробництво і торгівля електроенергією, а також металами, рудами та промисловими хімічними речовинами.

У листопаді 2016 року швейцарська DufEnergy Trading SA підписала договори на транспортування та зберігання природного газу з оператором газотранспортної системи, компанією «Укртрансгаз».

Нагадаємо, 16 травня один із найбільших у світі трейдерів, Trafigura, відкрив свій офіс в Україні також з метою торгівлі природним газом.

Довідка. DufEnergy Trading SA з центральним офісом в Лугано (Швейцарія) займається торгівлею електроенергією, природним газом і зрідженим природним газом (LPG). DufEnergy Trading SA є дочірньою компанією Duferco Participation Holdings Limited і афільована з гірничо-металургійною компанією Duferco Group.

Залишити відповідь