Основные новости

Глава Пентагону: США залишаються на позиціях підтримки України

Порошенко провів зустріч Джеймсом Меттісом

Президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром оборони США Джеймсом Меттісом та обговорив військовий конфлікт на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Адміністрації глави держави.

Порошенко закликав Сполучені Штати до збереження єдиного міжнародного фронту в політиці санкцій проти Росії до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Крім того, він подякував американській стороні за допомогу в питанні зміцнення обороноздатності України та стійкості її Збройних сил, а також за реабілітацію українських військовослужбовців.
Глава Пентагону, в свою чергу, висловив повну підтримку Україні і схвалив збереження санкцій проти Росії як країни-агресора.

«Навіть перед загрозою агресії та кібератак ваша країна робить багато. США залишаються на позиціях підтримки України», — підкреслив Меттіс, відзначивши значний прогрес у сфері української оборони.

«Президент наголосив на важливості розширення співпраці в сфері безпеки і зазначив, що Україні вдалося зберегти свою територіальну цілісність, незалежність і суверенітет завдяки, в тому числі, і співпраці з США, які є нашим стратегічним партнером», — йдеться в повідомленні АП.

Нагадаємо, 20 червня у Вашингтоні відбулися переговори президентів України та США.

За підсумками зустрічі Порошенко заявив, що Трамп дав доручення розширити співпрацю з Україною у військово-технічному напрямку і підтвердив відданість США мінським угодам.

У свою чергу Трамп назвав корисною дискусією зустріч із Порошенком, під час якої вдалося досягти значного прогресу.

Залишити відповідь