Основные новости

Від Трампа пішла група радників з кібербезпеки

Кілька радників Білого дому з питань кібербезпеки подали у відставку на знак протесту проти реакції президента США Дональда Трампа на насильство в Шарлотсвіллі і рішення вийти з паризької угоди про клімат.

Як повідомляє The Verge , вісім радників в листі про відставку заявили, що “дії президента загрожують безпеці Батьківщини”.

У листі йдеться, що адміністрація Трампа неадекватно ставиться до актуальних питань національної безпеки, і що Трамп приділяв недостатню увагу зростаючим кіберзагрозам, з якими стикаються США.

Радники, які подали у відставку, також зазначили, що Трамп не зміг засудити неонацистів і білих націоналістів після насильства в Шарлотсвіллі, а також розкритикували вихід з паризької угоди щодо клімату.

Нагадаємо, що 12 серпня сотні білих расистів взяли участь в мітингу в Університеті Вірджинії в Шарлотсвіллі проти наміру прибрати пам’ятник генералу військ Конфедерації Роберту Лі. Між націоналістами і їх противниками відбулися зіткнення.

Після двох годин заворушень автомобіль в’їхав у натовп демонстрантів. В результаті наїзду авто одна людина загинула, ще 26 отримали поранення.

Дональд Трамп, коментуючи зіткнення в Шарлотсвілл, закликав об’єднатися представників “всіх рас, віросповідань і кольорів (шкіри)”.

При цьому самі націоналісти позитивно відреагували на слова Трампа: “Коментарі Трампа були хороші. Він не атакував нас. Він просто сказав, що нація повинна об’єднатися. Нічого особливого проти нас”.

Пізніше Трамп таки назвав расизм злом.

Залишити відповідь