Основные новости

СПІВАВТОРАМИ “НАЙПОТУЖНІШОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ” ЩОДО КРИМУ СТАЛИ ВЖЕ 40 КРАЇН – МЗС

Голосування за документ відбудеться саме 14 листопада

До кола співавторів проекту оновленої резолюції щодо ситуації з дотриманням прав людини в анексованому Криму долучились вже 40 країн світу. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.

За словами представника українського МЗС, голосування за резолюцію “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна” відбудеться саме сьогодні, 14 листопада, у Третьому комітеті Генасамблеї ООН.

Нині ж українські дипломати активно працюють над просуванням документу серед країн-членів міжнародної організації.

“Проводяться численні двосторонні зустрічі з нашими партнерами, і не тільки для того, щоб отримати максимальну підтримку під час голосування”, – зауважив представник України.

Він додав, що мова документа є “доволі потужною й жорсткою з чіткими однозначними формулюваннями, а його метою є захист прав і свобод громадян на українському півострові”.

Також стало відомо, що в Нью-Йорку очікують на приїзд лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, а також Ахтема Чийгоза й Рустема Умерова. “Вони також долучаться до процесу просування резолюції в ООН”, – розповів український дипломат.

Залишити відповідь