Авторские статьи

Сурков і Волкер зустрінуться в одній із країн Євросоюзу в грудні для обговорення питання місії ООН на Донбасі

Помічник президента Росії Владислав Сурков востаннє у 2017 році зустрінеться зі спецпредставником держдепу США з питань України Куртом Волкером у грудні, повідомило “Інтерфаксу” (Interfax.ru) джерело, знайоме з ситуацією.

“Чергову зустріч – останню цього року – заплановано на грудень, вона готується заздалегідь в одній із країн Євросоюзу”, – сказав співрозмовник.

Він повідомив, що ключовою темою зустрічі стане модальність місії ООН на Донбасі. “Питання безпеки залишається основною неврегульованою перешкодою до реалізації політичного сценарію. Проте учасники переговорів ініціюють різні підходи до впровадження спільних принципів стабілізації обстановки: по-різному бачать модальності присутності контингенту ООН у зоні конфлікту, хоча й мають єдине бачення цілей місії. Тому вони мають привести позиції до компромісного сценарію”, – сказав співрозмовник.

Раніше В.Сурков і К.Волкер зустрілися в Белграді 13 листопада. На зустрічі американська сторона представила свої пропозиції щодо проекту резолюції Радбезу ООН стосовно розміщення місії на Донбасі. Як повідомив пізніше В.Сурков, вони містять 29 абзаців. За словами помічника президента РФ, три з них російська делегація “визнала прийнятними”. Він також повідомив, що сторони “вирішили продовжувати роботу для зближення позицій”.

До цього вони зустрічалися 7 жовтня в Белграді та 21 серпня в Мінську.
http://ua.interfax.com.ua/news/political/463167.html

Залишити відповідь