Основные новости

Климпуш-Цинцадзе про співпрацю з НАТО: Потрібно змінити стиль мислення

В уряді мають намір покращити роботу над Річною національною програмою (РНП) співробітництва Україна-НАТО на рівні всіх залучених міністерств, зокрема в 2018 році РНП буде більш сфокусованою та чіткішою.
Про це розповіла віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Вже працюємо і над наступною РНП – на 2018 рік. Ми нині набагато більше сфокусовані, щоб зробити РНП подібнішою на ті Плани дій, які мали інші країни щодо членства, й далеко не обов’язково, щоб ця програма була амбітною, не обов’язково її робити великою», – сказала віце-прем’єр-міністр.

Вона наголосила, що програма має бути більш чіткою.

«Я особисто наполегливо просуваю те, щоб РНП-2018 була більш сфокусованою, чіткішою, щоб по ній можна було визначати конкретний прогрес», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Оцінка виконання РНП, за її словами, часто перетворювалася на кількісну і не оцінювала якість.

«Мені б хотілося, щоб ми мали таку програму, яка давала б можливість якісної оцінки протягом усього року. Тому інше завдання, яке ми для себе бачимо вже протягом 2018 року – виробити механізм такої оцінки, який би надалі використовувався. Це зміна підходу, це зміна стилю мислення. Для нас важливо, щоб кожне міністерство було частиною цього планувального процесу», – сказала віце-прем’єр-міністр.

Як відомо, нещодавно Україна впровадила ще один стандарт НАТО – бордові берети для десантників.

Залишити відповідь